sClub -- Feel The Impact..

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

+3
edishor2
Alukard
Dorinel
7 participanți

    "Magazinele de vise" aflate la o distanta mai mica de un kilometru de scoli, interzise in Sectorul 6, Bucuresti

    Dorinel
    Dorinel
    Mos Craciun de pe sClub
    Mos Craciun de pe sClub


    Mesaje si subiecte scrise : 190
    Reputatie : 10107
    Data nasterii : 24/11/1996
    Data inscrierii : 13/12/2010
    Varsta : 27
    Locatie : Bacau
    Joburi/Hobiuri : Pawno

    "Magazinele de vise" aflate la o distanta mai mica de un kilometru de scoli, interzise in Sectorul 6, Bucuresti Empty "Magazinele de vise" aflate la o distanta mai mica de un kilometru de scoli, interzise in Sectorul 6, Bucuresti

    Mesaj Scris de Dorinel Mier Dec 15, 2010 6:46 pm

    "Magazinele de vise" aflate la o distanta mai mica de un kilometru de scoli nu vor mai putea functiona in Sectorul 6 al Capitalei, dupa ce consilierii locali au aprobat, marti, proiectul privind interzicerea comercializarii substantelor halucinogene, etnobotanice si asimilate acestora, potrivit Mediafax.
    Potrivit proiectului de hotarare aprobat de consilierii locali, la initiativa primarului Cristian Poteras, este interzisa comercializarea substantelor halucinogene, a oricarui tip de substante etnobotanice si asimilate acestora, plante, prafuri si ceaiuri de acest fel si in acest scop, cu efecte halucinogene, euforice cat si cu efect similar acestora, in orice forma ori ambalaj de prezentare, pe o raza de un kilometru in jurul unitatilor de invatamant, spatiilor destinate procesului de invatamant, unitatilor de cercetare stiintifica, bibliotecilor, caminelor, internatelor, cantinelor, caselor de cultura ale studentilor, caselor corpului didactic, caselor universitare, taberelor scolare, bazelor si complexelor cultural-sportive, parcurilor si locurilor de agrement, palatelor si cluburilor copiilor si elevilor de pe raza Sectorului 6 al Municipiului Bucuresti.
    Alukard
    Alukard
    Rudolf , renul lui Mos Craciun
    Rudolf , renul lui Mos Craciun


    Mesaje si subiecte scrise : 143
    Reputatie : 9945
    Data nasterii : 20/01/1990
    Data inscrierii : 13/12/2010
    Varsta : 34
    Locatie : Calarasi

    "Magazinele de vise" aflate la o distanta mai mica de un kilometru de scoli, interzise in Sectorul 6, Bucuresti Empty Re: "Magazinele de vise" aflate la o distanta mai mica de un kilometru de scoli, interzise in Sectorul 6, Bucuresti

    Mesaj Scris de Alukard Mier Dec 15, 2010 8:37 pm

    Stai linistit dorinele la mine in Calarasi in total sunt 7 "magazin de de vis" si nu mai pe langa scoli si licee Smile) oricum no sa incerc asa ceva niciodata
    edishor2
    edishor2
    Membru sClub
    Membru sClub


    Mesaje si subiecte scrise : 36
    Reputatie : 9858
    Data nasterii : 30/04/1995
    Data inscrierii : 13/12/2010
    Varsta : 29
    Locatie : Roman

    "Magazinele de vise" aflate la o distanta mai mica de un kilometru de scoli, interzise in Sectorul 6, Bucuresti Empty Re: "Magazinele de vise" aflate la o distanta mai mica de un kilometru de scoli, interzise in Sectorul 6, Bucuresti

    Mesaj Scris de edishor2 Mier Dec 15, 2010 9:32 pm

    nici eu nu eu fumez etno
    Black_Cobra
    Black_Cobra
    Rudolf , renul lui Mos Craciun
    Rudolf , renul lui Mos Craciun


    Mesaje si subiecte scrise : 139
    Reputatie : 10007
    Data nasterii : 12/04/1996
    Data inscrierii : 13/12/2010
    Varsta : 28
    Locatie : Cernavoda
    Joburi/Hobiuri : PC

    "Magazinele de vise" aflate la o distanta mai mica de un kilometru de scoli, interzise in Sectorul 6, Bucuresti Empty Re: "Magazinele de vise" aflate la o distanta mai mica de un kilometru de scoli, interzise in Sectorul 6, Bucuresti

    Mesaj Scris de Black_Cobra Joi Dec 16, 2010 10:17 am

    copii prosti aia care fumeaza etno
    sLk
    sLk
    Membru sClub
    Membru sClub


    Mesaje si subiecte scrise : 24
    Reputatie : 9814
    Data nasterii : 14/07/1996
    Data inscrierii : 15/12/2010
    Varsta : 27
    Locatie : Curtea de Arges

    "Magazinele de vise" aflate la o distanta mai mica de un kilometru de scoli, interzise in Sectorul 6, Bucuresti Empty Re: "Magazinele de vise" aflate la o distanta mai mica de un kilometru de scoli, interzise in Sectorul 6, Bucuresti

    Mesaj Scris de sLk Joi Dec 16, 2010 10:18 am

    Nu am incercat si nu o sa incerc asa ceva!
    Mister Laba
    Mister Laba
    Membru sClub
    Membru sClub


    Mesaje si subiecte scrise : 35
    Reputatie : 9842
    Data nasterii : 08/11/1996
    Data inscrierii : 13/12/2010
    Varsta : 27
    Locatie : Bucuresti

    "Magazinele de vise" aflate la o distanta mai mica de un kilometru de scoli, interzise in Sectorul 6, Bucuresti Empty Re: "Magazinele de vise" aflate la o distanta mai mica de un kilometru de scoli, interzise in Sectorul 6, Bucuresti

    Mesaj Scris de Mister Laba Sam Dec 18, 2010 12:06 pm

    Mda... In bucuresti sunt 5 pe km chiar mai multe eu langa scoala am 3 de exemplu.
    Si daca ar trebui sa fie la o distanta mai mare de un km nu ar mai fi deloc ca sunt n scolii in bucuresti.
    kafani
    kafani
    Membru sClub
    Membru sClub


    Mesaje si subiecte scrise : 46
    Reputatie : 9119
    Data nasterii : 07/02/1996
    Data inscrierii : 08/12/2011
    Varsta : 28
    Locatie : galati.romania
    Joburi/Hobiuri : biliard

    "Magazinele de vise" aflate la o distanta mai mica de un kilometru de scoli, interzise in Sectorul 6, Bucuresti Empty Re: "Magazinele de vise" aflate la o distanta mai mica de un kilometru de scoli, interzise in Sectorul 6, Bucuresti

    Mesaj Scris de kafani Vin Dec 09, 2011 9:22 pm

    in galati sunt unu langa altul
    am consumat dar no sa mai consum
    am auzit ca sau inchis e adevarat?

    Continut sponsorizat


    "Magazinele de vise" aflate la o distanta mai mica de un kilometru de scoli, interzise in Sectorul 6, Bucuresti Empty Re: "Magazinele de vise" aflate la o distanta mai mica de un kilometru de scoli, interzise in Sectorul 6, Bucuresti

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Joi Mai 09, 2024 8:54 pm